Celularet e vegjel me te mire per 2019-en

MrCool

Old School.
Perderisa tregu i celulareve ne pergjithesi eshte i fokusuar drejt telefonave te medhenj, shume nga ne duan telefona te vegjel qofshin ato Samsung, Nokia, Apple apo dhe prodhues tjere.

Ka akoma terheqje goxha te madhe per nje pajisje kompakte, te cilen mund ta perdoresh vetem me njeren dore.

Per kete arsye u kemi sjellur listen definitive te telefonave te vegjel, qe edhe ju ta dini se cili eshte me i miri per 2019-en..

Nuk keni pse te vuani me nje telefon i cili eshte teper i madh per nevojat tuaja.

Zgjidhni njerin nga telefonat e vegjel me te mire te 2019-es dhe do te keni me shume hapesire ne cantat dhe xhepat tuaja dhe sa me pak lodhje per gishtat tuaj, poashtu mund te kurseni dhe goxha para.

Keto jane pajisjet te cilat ua rekomandojme:


1. Samsung Galaxy S10e


1291


2. NOKIA 5.1

1292


3. APPLE IPHONE XS


1293


4. SONY XPERIA XZ2 COMPACT12945. GOOGLE PIXEL 3

1295


6. MOTO G7 PLAY


12967. APPLE IPHONE 8


1297
 
Top