C'është bukuria për ju?

Titulli: C'është bukuria për ju?

Per mua bukuria eshte gje , e cila e kenaqe syrin dhe e qeteson zemren e mendjen e njeriut .
 
Titulli: C'është bukuria për ju?

Per mua bukuria eshte mendjemadhe! i shet pordh te shumtumes sa here ja ka qefi :p Ndersa e shemtumja duhet ta pranoj me kok ulur kete fakt :p

funny-cartoon-gifs-im-sexy-and-i-know-it.gif
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: C'është bukuria për ju?

Femijet edhe ato njerez qe qeshin me sy. Te dhurojne kaq shume lumturi!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Bukuria eshte dicka relative per cdo person.
Per mua bukuria eshte ne dy binar; Ajo fizike dhe ajo shpirterore dhe mendore!
Secila ka rendesine e vet,duhet te praojme qe nje kombinim mes asaj fizike dhe asaj shpirterore eshe dicka vertet e bukur ne tersin e qenies njerzore pastaj. :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Bukuri ka çdokund, kudo që ndodhemi….


kurse nga aspekti njerezor shpeshher nga modestia themi, se pamja ska vlere…….... SEpari natyrisht se llogaritet ana shpirterore te jete perfekt e mir, pastaj edhe pamja merr nje nivel perkates….


Tek Ne shpeshher e thonin nje fjale: siq e ka njeriu shpirtin, ashtu i behet edhe fytyra. :) haha


 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Bukuria eshte dicka relative per cdo person.
Per mua bukuria eshte ne dy binar; Ajo fizike dhe ajo shpirterore dhe mendore!
Secila ka rendesine e vet,duhet te praojme qe nje kombinim mes asaj fizike dhe asaj shpirterore eshe dicka vertet e bukur ne tersin e qenies njerzore pastaj. :)

Nuk kam ndryshuar mendim! :)
 

Zana1

Braveheart
Being true to urself and a combination of good qualities, it reflects a true beauty 4me.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Soulmind :p
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
nje njeri i bukur eshte gjithe qenia e tij ne teresi...sepse nje fytyre e bukur i ngjason nje manekine...nese nuk ka nje shpirt te bukur nen lekure...

bukuria e brendeshme...reflektohet edhe ne tipare...sepse nje njeri i bukur brenda tij...nuk mund te jete kurr i shemtuar as jasht...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Shpesh here mendoj qe eshte ceshtje harmonie nga brendesia jone drejte botes,per rreth.
Bukuria eshte inerte nese ngelet vetem tek opsioni biologjik,fizik i saj.
 

Marla

eiπ +1= 0
Ciltersia thjeshtesia humanizmi fjala mire

Ja kto gjera te bejne te bukur ne syte e tjetrit

Me duket se qenkam qmpire me shume sec duhet ke mendimet lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Shpirti i dlir e njeriu eshte vete bukuria se i jep pamjen cdo njerit.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Ajo qe del prej shpirtin ne nje menyre te drejte dhe te sinqerte,qe percillet me thjeshtesi e modesti .
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
loollool sa fare!

Nejse,
Bukuria eshte kenaqesia e syrit kur e sheh, por dhe e zemres! Ne fakt bukurine e tipareve perfekte normal cdokush arrin ta shohe, por ndonjehere na duken te bukur dhe ato persona qe mund te mos jene sipas standartit te bukurise! Thjesht Zoti u ka vene nje shkelqim ne fytyre qe te bejne per vete!
 

DeliriumMind

Deliricous
Nje shpirt empatik
Nje shpirt plot histori dhe gjera per te treguar
Qe i celen syt kur flet per gjerat apo personat qe do 🙂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Une dua te them per shemtine. S'ka gje me te shemtuar se te shohesh velinat e fiksit!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
pune endrrimesh ,kur shpirti shkrihet neper horizonte te ndryshme.
1631534832208.png
 

Aleks30

Antarë i Respektuar
Me nje fjale nuk mundem.
Bukuria perfekte me lodh. Pas disa kohesh, nuk me duket me e tille. Jane pikerisht disa "difekte " te vogla qe e bejne tnerresisht te bukur dhe jane po kto qe dashuron me shume
 
Top