C'është bukuria për ju?

Titulli: C'është bukuria për ju?

Per mua bukuria eshte gje , e cila e kenaqe syrin dhe e qeteson zemren e mendjen e njeriut .
 
Titulli: C'është bukuria për ju?

Per mua bukuria eshte mendjemadhe! i shet pordh te shumtumes sa here ja ka qefi :p Ndersa e shemtumja duhet ta pranoj me kok ulur kete fakt :p

funny-cartoon-gifs-im-sexy-and-i-know-it.gif
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: C'është bukuria për ju?

Femijet edhe ato njerez qe qeshin me sy. Te dhurojne kaq shume lumturi!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Bukuria eshte dicka relative per cdo person.
Per mua bukuria eshte ne dy binar; Ajo fizike dhe ajo shpirterore dhe mendore!
Secila ka rendesine e vet,duhet te praojme qe nje kombinim mes asaj fizike dhe asaj shpirterore eshe dicka vertet e bukur ne tersin e qenies njerzore pastaj. :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Bukuri ka çdokund, kudo që ndodhemi….


kurse nga aspekti njerezor shpeshher nga modestia themi, se pamja ska vlere…….... SEpari natyrisht se llogaritet ana shpirterore te jete perfekt e mir, pastaj edhe pamja merr nje nivel perkates….


Tek Ne shpeshher e thonin nje fjale: siq e ka njeriu shpirtin, ashtu i behet edhe fytyra. :) haha


 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Bukuria eshte dicka relative per cdo person.
Per mua bukuria eshte ne dy binar; Ajo fizike dhe ajo shpirterore dhe mendore!
Secila ka rendesine e vet,duhet te praojme qe nje kombinim mes asaj fizike dhe asaj shpirterore eshe dicka vertet e bukur ne tersin e qenies njerzore pastaj. :)

Nuk kam ndryshuar mendim! :)
 

Zana1

Braveheart
Being true to urself and a combination of good qualities, it reflects a true beauty 4me.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Soulmind :p
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
nje njeri i bukur eshte gjithe qenia e tij ne teresi...sepse nje fytyre e bukur i ngjason nje manekine...nese nuk ka nje shpirt te bukur nen lekure...

bukuria e brendeshme...reflektohet edhe ne tipare...sepse nje njeri i bukur brenda tij...nuk mund te jete kurr i shemtuar as jasht...
 
Top