C'është JETA!

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
jeta eshte gjithcka qe te ndodh nderkohe qe ti ke plane te tjera
 

sensuu

sweet
V.I.P
Mbaj mend nga dituria e natyres qe jeta eshte te pjellesh veze dhe te lesh pasardhes :D
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Jeta esht njelloj si 1 udhtim pa valixhe, nuk i dihet se nga te çon..
 
Titulli: ا'është JETA!

ç'è jeta? nje zhgenjim,vec nje enderr,nje trillim,jeta è nje enderr dhe endrrat endrra jane...
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: ا'është JETA!

eshte 1 aventur nga e cila asnjeri ka dal gjall :D
LEONE1268.jpg
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: ا'është JETA!

ne jete-vemendje
ne vendim-mencuri
ne disfate-qendrese
ne rastesi-zgjuarsi:)jeta eshte thesari me i cmuar i njeriut!!
 

Yellow Redhead

angels walk among us
V.I.P
Titulli: ا'është JETA!

simfoni..duhet te dish shume mbi toerine e muzikes,strukturen,instrumentat,duhet te jesh i frymezuar,duhet te gjesh temen e duhur,notat,ne cilen shkalle do ta luash..te dish ta dirigjosh yy sa bukur:D
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: ا'është JETA!

jeta eshte nje pikture,pa nje gome fshirese!!
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: ا'është JETA!

Jeta c''fare eshte?
Filmi me i shemtuar qe keni pare ndonjehere,me ndryshimin e vetem qe ne te kundert te filmave,perfundon me vdekjen e protagonistit.
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Titulli: ا'është JETA!

Dhe une mendoje ashtu keto verteta qe shkru ketu ne forum.
Me Shume Rrespket nga Qendrimi Bossi...
 
Titulli: ا'është JETA!

displayimagine.php
lssssssssssssssss
 
Redaktimi i fundit:

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: ا'është JETA!

pse i shemtuar? s`qenke aktor i mire ti iron ;P
Nuk besoj se e ka fajin aktori koke kuqe, fajin e ka vetem skenaristi qe shkruan gjithmone te njejten histori per c''faredo lloj aktori.
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: ا'është JETA!

hahahahahaha,jo tlutem mos i devijo pyetjes Lol.

Skenaristi me i pa talentuar qe eshte pare deri tani eshte nje dhe i vetem, nese egziston kuptohet, zoti i besimtareve qe tja qit syte na fut edhe ne ne skenarin e tij. lol
 

Fireburn

Anëtar i ri
Titulli: ا'është JETA!

On the human
chessboard,All moves are possible,Its never checkmate till u live,So never give up There is a possibility always to win…So always think *POSITIVE*


Life's paradox:what u want u don't get(luv),what u get,u don't enjoy(marriage),wat u enjoy is not permanent(girl friend),what is permanent is boring(wife)
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: ا'është JETA!

Jeta eshte e bukur me gezimet dhe hidherimet e saja.Jeten jetoje si te jete minuta e fundit e jotja.Une e dua jeten,une dua gjithcka ne kete jete,une jeten e shikoj me ngjyra te ndezura,per mua jeta eshte gjeja me e shtrenjte dhe deri tani fal zotit nuk me ka zhgenjyer kurre.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: ا'është JETA!

E kam dhene njehere kete pergjigje ne nje teme te perafert me kete: kuptimi i jetes...

Njehere dikush ka thene:
Puno sikur nuk do te kesh kurre nevoje per para....
Dashuro, sikur te mos kesh vuajtur kurre nga dashuria.....
Vallezo sikur mos te jete askush afer te te veshtroje.....
Kendo sikur te mos jete askush andejpari te te degjoje....
Jeto, sikur te jete parajsa ne toke.....
Ne njerezit jemi shume ''te vegjel'' per te fol e per te kuptu dicka ''kaq te madhe'' sic eshte jeta......
Kjo eshte jeta,qe te shtrin pertoke,e te ngren dhe ne qiell....
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Pe: ا'është JETA!

jeta eshte nje aventur nga e cila asnjeri ska dal akoma gjall.
 
Top