Cfar mendoni per grupin Shqiptare qe kan filluar karieren e tyre ne Itali

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfar mendoni per grupin Shqiptare qe kan filluar karieren e tyre ne Itali

Kane pune per ne te tj :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cfar mendoni per grupin Shqiptare qe kan filluar karieren e tyre ne Itali

Tani qe e the ti po e degjoj une..ku e kane filluar karieren keta ore ne cvend? Lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Cfar mendoni per grupin Shqiptare qe kan filluar karieren e tyre ne Itali

Ne firenze didi :D
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Cfar mendoni per grupin Shqiptare qe kan filluar karieren e tyre ne Itali

Mendoj sinqerisht që nuk e flasin mirë italishten me një këngë që dëgjova.Nëse duan të bëhen të sukseshëm duhet të këndojnë në një gjuhë që tingëllon bukur.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Cfar mendoni per grupin Shqiptare qe kan filluar karieren e tyre ne Itali

Mendoj sinqerisht që nuk e flasin mirë italishten me një këngë që dëgjova.Nëse duan të bëhen të sukseshëm duhet të këndojnë në një gjuhë që tingëllon bukur.

Mbase :)

Po te sjell e e nja dy keng qe i kan ber dhe ne shqip.. :)


[video=youtube;zOQjvGA3m-k]http://www.youtube.com/watch?v=zOQjvGA3m-k[/video]


[video=youtube;vDZcE3ef-WY]http://www.youtube.com/watch?v=vDZcE3ef-WY[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Cfar mendoni per grupin Shqiptare qe kan filluar karieren e tyre ne Itali

Mbase :)

Po te sjell e e nja dy keng qe i kan ber dhe ne shqip.. :)


Sa reklamë po u bën mo :p.. ke filluar gjë punë si menaxher reklamash ëëë lol :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Cfar mendoni per grupin Shqiptare qe kan filluar karieren e tyre ne Itali


 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Cfar mendoni per grupin Shqiptare qe kan filluar karieren e tyre ne Itali

 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Cfar mendoni per grupin Shqiptare qe kan filluar karieren e tyre ne Itali

Rendex jammarre shume vjet me hiphop veq ju mungon talenti jan larg shume large rep grupeve ne kosove po edhe atyre ne shqiperi
 
Top