C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

con_uk

Anëtar i Nderuar
doni pergjien se c'fare bejne e e keni ne vidjo :p:p LOLLOL
[video]http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fgl%3DGB%26hl%3Den-GB%26v%3Dxi66srrb098[/video]

Kjo video shihet vetem me llogari ne Youtube
 
Last edited by a moderator:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Palidhje...
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Mendimi i ulet per femrat dhe teper fyes si postim
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Pafjale!!!!
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

po pse re vetem u puthkan ato aty turp ti vi.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

hahaaha car bokan i bekan fiskulture gjoksit ti behet i forte tem koti kjo po hec mo qeka mir me rrit numrin e postimeve
 

sharon stone

Antarë i ri
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

ishte shume e habitshme se ka edhe menyra te tjera per tu argetuar, edhe me te bukura se keto, si psh te besh nje truk te rende, te kercesh me muziken volumi ne max etj etj
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

futen tek forumi
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Me ato gjokse skishin ca te benin tjeter :pplus dhe veshjen e kishin pa pike lidhje se sja tregonin bukur gjoksin asnjeres :lol:....Megjithate, sme duket se paskan bere ndonje gje kushedi se cfare te shemtuar apo ca....E kane bere per ezibizionizem, per youtube mesa shoh.Nje menyre argetimi kane gjetur...Me shije e koncepte te ndryshme eshte kjo bote ..skemi cbejme :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

femrat kur skane cbejen therrasin komshiun ose kalojne tek tema vibragishtit
 

Speed^

Antarë i ri
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

parapergatiten per lufte lol
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Mendimi i ulet per femrat dhe teper fyes si postim

nuk eshte mendimi im por ishte videjoja me e klikuar ne youtube ne ved te trete edhe u prezantua me te njejten fraze qe perdora une (e imja eshte pak me e embel por nesje) .......perderia nuk eshte fyese per miljona njerez qe eshohin ne youtube nuk ma merr mendja se eshte ofenduese........eshte vetem per teqeshur mos i merr gjerat per kapital :):) te persh
 

deni_boy

i_embeli
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

kto jan baxhella ordinere me lal pse kshu i fut te gjithe ti kshu
nejse mo mendimi jot ky lal por se besoj kete fakt qe thu ti
 

engjell

Antar Aktiv
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

vidion e pashe


po lidhje
 

korado

President
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Me te vertete pa lidhje!
 

Qendrimi Bossi

Antar Aktiv
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Po Valla dhe une Pajtohemi me antaret e tjer forumit per mendimi te tyre te cilin keta po thoje se nuk eshte gjeste i mire ket qe e kan bata keta njerz tung nga Qendrimi.........
 

Qendrimi Bossi

Antar Aktiv
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Po Valla dhe une Pajtohemi me antaret e tjer forumit per mendimi te tyre te cilin keta po thoje se nuk eshte gjeste i mire ket qe e kan bata keta njerz ky eshte mendimi jemi


Me Rrespekt
Nga:


Qëndrimi Bërbatovci
Administori i forumitvirtual.com
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

He qendrim he Administrator :D hahaha !
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

pot lojtura :p kto po nuk paskan kurfar gjoksi si gjok bullice nese e dini qka eshte :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

skam ide femra kur eshte vetem ne shtepi mund te beje shume gjera po shikoj mendimet e femraev se cbejne se un si mashkull sja kam iden
 

pulcina86

❤️
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Kushedi ca kan pir kocet LOL
Po thoni c'te doni, ato vendin e 3 e paskan mare (x budallallek ndoshta :D)
 

zhandark

Anëtar i ri
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

se kuptoj se cfare lloj pergjigjeje eshte kjo videoja ..kjo as per te qeshur nuk eshte koti fare ,,,nqs ka njerez qe u bejne pershtypje te madhe keto lloj budalliqesh atehere zot na ruj
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Pupupu sa mbrapa bote qenkam une..Une kur jam e merzitur e jam ne shtepi ja fus gjume....Mbase se nuk kam ato permasa per te bere ate qe bejne keto vajzat...BOH...
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

"Hajde gjoks me shumic ktu, pa leke fare kiljaaaa...."
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Po ne nuk merzitemi :p:p keta ja paskan futur kot LOL LOL

P.S. sa me ka qeshe me qat Qendrimin :haha::haha:
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Hahahahahahaha dmth kshu e heqin merzitin gocat :p po u dashka te permbushesh dhe kushtet e lojes se ato qe e kan gjoksin nr 1 nuk lozin dot :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

ncncncncncnccncncn sa fmi te keqinj qe jeni ju :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Pervec ksaj me mir te lexojm nje her mendimet e femrave te forumit ton ca bejen kur jan te merzitura ? :p :p
 
Pe: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Vajza? Doje te thoje gra mbase... sepse vetem vajza qe nuk ishin -.-"

Gjithsesi video ishte koti fare, dekolteja njesoj.

Per sa i perket pyetjes: varet nga humori dhe nga moti.
Kur bie shi, pergatit popcorn + birr + film horror
Kur ka djell, ja kpus gjumit
Kur jam e merzitur, muzik te fort qe tme 'ringjalli'
Kur jam happy, punet e shpis dhe boj eksperimente me ushqimin :D
 
Last edited by a moderator:
Top