C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Ha çokollatë :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

ha ha ,

une i hyj shpise me themel, :p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

ha ha ,

une i hyj shpise me themel, :p

Pse nuk thua moj cenke per martese lollol

Sa e vjeter kjo teme as vete se mbaj mend :p ore sa kohe paskem ketu qenke bere plak
 

Zana1

Braveheart
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Pse nuk thua moj cenke per martese lollol

Sa e vjeter kjo teme as vete se mbaj mend :p ore sa kohe paskem ketu qenke bere plak

ha ha

Te martohem, dhe ti bej gati ty te gjitha e ::rahjeburri: :p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

ha ha

Te martohem, dhe ti bej gati ty te gjitha e ::rahjeburri: :p

Jo mua personalisht I'm taken por keshtu ne pergjithesi djemt kerkojne keshtu si dihet me kete qe ke thene do kesh oferta :p lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

Jo mua personalisht I'm taken por keshtu ne pergjithesi djemt kerkojne keshtu si dihet me kete qe ke thene do kesh oferta :p lol

ha ha,

Very funny, oh c'fare i bera vetes aman :pete: :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

I futen internetit fund e krye :fluroze:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: C'fare bejne vajzat kur jane te merzitura ne shtepi???

bejn sherr,,,zihen me ke kan afer..:p:p:p
 
Top