Çfare beni ne kohe te lire ?

klodi20

Antarë i Respektuar
Un ngjoj muzik shoh e ndonje ,Film,...etj ??
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Bej cte me doje qejfi zakonishte, dalje,lexim,surf, coffe,muzik ,film ,dhe shume gjera te tjera qe per momentin mbase edhe sme kujtohen.

Por kisha nje pyetje per ty @klodi20 meqense e kam kohen e lire,dhe te shfrytezoj rastin ?. Po ti pse gjithmon hap tema te reja,dhe pergjigjesh vetem ne temat qe hap vet ,kur ka plot tema ne forum qe nuk i ke komentuar e as lajkuar fare ? ?
 

klodi20

Antarë i Respektuar
Bej cte me doje qejfi zakonishte, dalje,lexim,surf, coffe,muzik ,film ,dhe shume gjera te tjera qe per momentin mbase edhe sme kujtohen.

Por kisha nje pyetje per ty @klodi20 meqense e kam kohen e lire,dhe te shfrytezoj rastin ?. Po ti pse gjithmon hap tema te reja,dhe pergjigjesh vetem ne temat qe hap vet ,kur ka plot tema ne forum qe nuk i ke komentuar e as lajkuar fare ? ?
Te kuptoj po me kalimin e kohes do permirsohem ??
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Po e dim ate pune sa koprac je, keshtu qe JO sdo kaloj kohen e lire (qe se kam) duke te kerkuar ty peshk (me ere shkalle:lol:)
Ndaq moj mu mlusin me kalu nji nate tu zan peshk e duke e pjek ne zgar ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Thinking....
Why why why why why
Thinking....
Than here comes :
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Dikur beja aq shum gjera sa qe si mbaj mend te gjitha.
Te pikturoj hyn tek to .. aty cfryja cdo ndjenj te mire apo te keqe dhe i kthehesha botes e armatosur me cizme te zeza dhe buzqeshje.
Nudo? Pun e madhe. Lekuren e kisha te trash.
Tani jam bo e gjitha tule ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
futem ketu ne forum,dhe flirtoj noj bukurosh. ahahahahhahaha
por kohe krize ska. :p
 

Hera

Banned
Varet nga koha e lire .....palester ....ndonje kafe me shoqe ...dikur e kajak tani sna le virusi
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Lloj e soj gjerash bej?,cu duhet ju ihere?
 
Top