Cfarë bleve për herë të fundit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Tema u rihap.

- Ujë.
 

Hera

Antarë i Respektuar
Lagana
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nje piktur si kjo.. 89E815B2-D591-4A2A-AA9F-D58E2ABC9135.jpeg
 

Hera

Antarë i Respektuar
Nje kafe sapo bleva
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Qe ta perdoresh moni ...se nuk eshte shume e mire ...me mire mundoju ta lesh komplet do ndihesh me mire
Ti rrofsh , po info qe dha Levi ishte i gabuar
Nuk e le dot , por minimalisht te ul dozen dhe te marr ate qe sja mohoj dot trupin Nikotinen....pjesen tjeter katranerat e te tjerat ti heq
Nuk eshte me leng , jane cigare!

Shiko fotografinë 1718228
 

Hera

Antarë i Respektuar
Mandarina
 

Hera

Antarë i Respektuar
Ca gjera per mamin
 

Hera

Antarë i Respektuar
Ca gjera per mamin
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top