• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë bleve për herë të fundit?

Hera

Βιβλίο φάγος
Ca gjera per mamin
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Miell
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ushqime me shumice dje. Na ka hyre frika😄
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Deri kete asgje mr vone te shoh
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qokollade t'zeze
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Nje dezinfektues, ishte si pune xheli.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
90796902_773244679868116_6526566229224718336_n.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Meqe s’gjeta ca desha, bleva kte dhe nja 2 pije, se pa gje s’do dilja nga dyqani 😂

CFB05788-1CF1-4E7E-955B-CDBF13165511.jpeg
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Super market bere ......
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Bleva ca biftek dhe do e bej ne zgare neser.
 
Top