Cfarë bleve për herë të fundit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Miell
 

NGU

Wild child full of grace ?
Ushqime me shumice dje. Na ka hyre frika?
 

Hera

Banned
Deri kete asgje mr vone te shoh
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qokollade t'zeze
 

NGU

Wild child full of grace ?
Nje dezinfektues, ishte si pune xheli.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
90796902_773244679868116_6526566229224718336_n.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Meqe s’gjeta ca desha, bleva kte dhe nja 2 pije, se pa gje s’do dilja nga dyqani ?

CFB05788-1CF1-4E7E-955B-CDBF13165511.jpeg
 

Hera

Banned
Super market bere ......
 

Endrra

VIP
Hera e fundit qe bleva ishte ne Soho dhe kjo para 3 javesh ?

Nuk do e mendoja qe do me mungonte kaq shume shopping .

Ngelem duke ble vetem ushqime ?
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Bleva ca biftek dhe do e bej ne zgare neser.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ca për ëmbëlsirë, ca për kokteil ??

A61D4BA5-0598-4848-9272-CAEA56CC9529.jpeg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top