Cfarë bleve për herë të fundit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

SpaceGirl

BimBumBam
Mua me rrin njecik ndryshe lol
Por menget jan super live 🥰🖤
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nje B52 :p
 

dangerous

* * *
IMG_20201113_230648.jpg


... hajde K L J, ta provojmë i X...
 
Mandarina dhe portokalle baçe.

I them asaj zonjes-
Po tjeter gje nuk ke?
(Une mendoja fruta te tjera ose ndonje vaj ulliri)

Ajo me pa nje here sikur po ja bente mmmmmmmm....e me thote-

Per çfare e ke fjalen se kemi edhe gjera te tjera😂


Lene fare i thashe dhe ika(do rrija po kisha parku makinen keq🤣😝)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mandarina, radenska, pop kek, banane
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Lash lesht dje e pardje. Gjona te medha e jo shaka 😌
 

SpaceGirl

BimBumBam
Per nipit e mi!
I krijova nje liber me 15 aventura ku protagonist jan ato te dy si vellezer 🥰
Mendoj se lodrat sdin nga ti vejn ket vit te ri...

Screenshot_20201206-230454_Chrome.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top