Cfarë bleve për herë të fundit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nje pale atlete por e kam me dy mendje ti mbaj a jo. Jane gjys numer me i vogel se i kapa me ulje 😂
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Gjithmone 1/2 nr me te madh kepucet .
Paramendo qe gjate dites kembet fryhen nga akumulimi i ujit ne trup (tek femrat kjo ne 90% e rasteve).
Si rrjedhoje te keshilloj ti kthesh 😊
Do i vesh njehere ne shpi me çorape te trasha mbase i hap. Si puna e motrave te Hirushes edhe une, qe mundoheshin me fut kemben me zor tek kepuca 😂
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nje karikus, nje ftua dhe nje kaish se ngelen duke me rene pantallonat 🙈
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top