Cfarë bleve për herë të fundit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

legjenda

Tetova
Kam ble bubbly per te trokitur gotat dhe festuar futjen ne full lockdown nesër 😛

Shiko fotografinë 1770229
DETA-1765-300x300.jpg
per ty jan
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
uhuuu,as qe mbaj mend me,[por di qe kam shpenzuar goxha shume. :p
 

Endrra

VIP
Eh kur e ke risi te ndodhi, do ndodhi e po ndejte brenda shtepise :p
Por une fillestare jam, me shume se 50 km/h skap :lol:
Ngaqe me ka djeg thashe .. une nuk kam guxim me.. dmth smund ta sfidoj me fatin 🤣🤣.. ti je e re akoma 😘.. befsh qef sa me shum
 

Delirium

No description ...
@Arfenilla ca ndodhi me ate blerjen tende , prej qelqi ishte ?
Mos mthuj qe te ra nga dora e tu be copa ? 😄
 

Delirium

No description ...
Po kap 10 eurot ktu e ngriti prape makroni 🙄
Vive l’Allemagne 🙏
Franca ka shtrenjt edhe tabac , rolling , ne Louxemburg ose Germany nje qese 25 gr kushton 6 ose 7€ po them , ne France 13 , ktu 13£ 😳
Un kam ra rehat 6£ e blej paketen , kontrabande nga polonia 😄
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top