Cfarë bleve për herë të fundit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Si tha ajo ..Shiten gomeret dhe blene biçikletat .. tashi ka shku nje gomar sa dy mercedeza lol
Ketej nga une ska shume mercedez. Me teper shikoj bmw dhe audi.kurse keto per perdorim te shumte shikoj Sab dhe renault
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Franca ka shtrenjt edhe tabac , rolling , ne Louxemburg ose Germany nje qese 25 gr kushton 6 ose 7€ po them , ne France 13 , ktu 13£ 😳
Un kam ra rehat 6£ e blej paketen , kontrabande nga polonia 😄
Nuk ke frik se mos jet i demshem ai lloj duhani ? Un i kam frik kto gjerat kontrabande .:(
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
20 Euro do ta beja .. hiqe dreqin .. mos te shkruaj rroman .. sidomos per grate eshte teper i demshem
E di ndaj e kam rralluar . 😬
He mi kur do e nxjerresh se Romane dua te lexoj nga ti andej nga blog 🥰
 

Hope

◕‿◕
1609832285653.png

Kete xhupin per debore
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top