Cfarë bleve për herë të fundit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tip

Antarë i Respektuar
Aha smahet men hera funit kur kom ble gjo...

Boft hajer ai/ajo we ka hap ket temen qe mkujtoj se kto qe porosita per her tfunit hala sme kan ardh ?

C2DD6685-7EEF-4FC4-9368-4CD4C1AFE344.jpeg
 

titan

Requiem for a dream
kam blere nje shel, 2 jave skam dale nga shpia lol lol
 

titan

Requiem for a dream
Kam nje jave pa blere gje se jam ne karantin lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
20200407_095056.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Vitamine C dhe nje thes miell ;)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top