Cfarë bleve për herë të fundit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Po e nisa si perfundim, arriti fiks mbas 1 muaj me posten shqiptare :(
Mjafto qe ka arritur zemra se Po humbin edhe rrugeve ( te keqen e voneses).
Doja te Bleja nja 2,3 aparate tu sais pour l’oxygène per covid ti nisja ne shqip per ata dy rob qe na kan ngel anej .. e kisha frik se Thash i hapin kutit e i marin vête .
Me ka ndodh dy here qe kam nis ilace me poste e kan arrit ne posten shqiptare po jo ne shpi .
ose i kan hap demek per kontrrolle dhe ilacet skan qen te gjitha .:(
 

Hope

◕‿◕
Mjafto qe ka arritur zemra se Po humbin edhe rrugeve ( te keqen e voneses).
Doja te Bleja nja 2,3 aparate tu sais pour l’oxygène per covid ti nisja ne shqip per ata dy rob qe na kan ngel anej .. e kisha frik se Thash i hapin kutit e i marin vête .
Me ka ndodh dy here qe kam nis ilace me poste e kan arrit ne posten shqiptare po jo ne shpi .
ose i kan hap demek per kontrrolle dhe ilacet skan qen te gjitha .:(
Po nqs smund ti cosh vete ske asnje siguri me posten shqiptare...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kafe turke
 

Desa

Felix - Culpa
Këpucë, parfume dhe bizhuteri ari, përveç syzeve për diell që i postova diku 😬
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top