Cfarë bleve për herë të fundit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Me lot Kam qeshur kur ngatrroj emrin e foshnjes dhe tha nje emer tjeter. Edhe si ja beri I shkreti harrova eshte fmiu komshiut( emri qe tha gabim ) .🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kan emocione thoshte..se jan te lumtura😂😂😂
Ps..i ciles ishte femiu mi🤔po nuk jan shum 8femije😂serjo duken se kan harmoni ajo familje..veq nje se mora vesh!ata gjith tha jetojn ne nje dhom🤔🤔
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Kan emocione thoshte..se jan te lumtura😂😂😂
Ps..i ciles ishte femiu mi🤔po nuk jan shum 8femije😂serjo duken se kan harmoni ajo familje..veq nje se mora vesh!ata gjith tha jetojn ne nje dhom🤔🤔
Ai falte shume pozitivitet buzagaz ishte tere kohes edhe pse te keputej shpirti qe skishte as gjerat me minimale.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ai falte shume pozitivitet buzagaz ishte tere kohes edhe pse te keputej shpirti qe skishte as gjerat me minimale.
Si nuk del dikush ti ofroi nje shtepi..kan ik nga fshati tha shum njerze.
Ama duket hapur se ka shpirt te mir si ai si ato dy nuset e tij..sinqerisht zemra mal kur sheh gjith ate knaqesi se kan ne shpirt.
 

Hope

◕‿◕
Si nuk del dikush ti ofroi nje shtepi..kan ik nga fshati tha shum njerze.
Ama duket hapur se ka shpirt te mir si ai si ato dy nuset e tij..sinqerisht zemra mal kur sheh gjith ate knaqesi se kan ne shpirt.
Aman sa dashuri ke per te!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top