Cfarë bleve për herë të fundit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kte, per nje ditelindje nesër.

20210216_191613.jpg
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Piaster te re sepse tjetra shyqyr qe sme ka zan akoma korenti

41R-Cq8IVnL._AC_SY400_.jpg

Dhe prap sdi a ta shtyp apo jo butonin per nje giradischi form kitare 😒
815O2DDamVL._AC_SL1500_.jpg81N0fi3ZTDL._AC_SL1500_.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top