• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë bleve për herë të fundit?

Arfenilla

Themelues i Forumit
tani ne kohe karantine ,perveq gjerav ushqimore dhe higjenike cfar me ble tjeter🤦‍♀️Ahh po ni tabel dhe nje fustan per mbesen na solli posta😜
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nje kettlebell dhe nje litar. Por doni ju qe sa shtova dhe girat, kur i bej checkout, me iken, i blen te tjeret! 👿 Ptuuu! Lufte po ju them, kush i kap me perpara! 😂

AE98C75E-CD16-4BE8-9AB8-BD25AD5837C3.jpeg
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Plot budalliqe... kot per fiksim
Nje top e Valfre qe cdo her qe bohem gati me e ble, ka mbaruar 😅
20200512_165356.jpg

Dhe kto
20200512_165411.jpg


Ket e kisha por hec e merre vesh se kujt ja kam lan
20200512_165340.jpg

20200512_165329.jpg
20200512_165311.jpg
20200512_165259.jpg
 

elle

Chill
Dua te blej syze te reja se ja kam thy bishtin por optika mbyll.do e bej online order
 
Top