Cfare Bleve Per Here Te Fundit

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Delirium

No description ...
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

534866_10200619572115944_1503387863_n.jpg

Sa ***y keto sandalet :) I gezofsh :D
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje jave e gjysem qe nuk dal nga shtepia...sa kam kursyer keto dite.
 

Delirium

No description ...
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Portofol bosh :D :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

288146769
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

o me, qenkeni dendur ne rroba

une u be kohe qe s blej gje, vetem me blejne

ja e fundit me dhuruar nje ore skagen
img-thing
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

vETURE gOLF 5 2002 VITI I PRODHIMIT
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

PUMA-RE-SUEDE-GREY-WHITE-2.jpg


empire-state-bluray.jpg


The_Heat_poster.jpg
 

SpaceGirl

Pa titull
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Ngela tu ble rroba burrash...
Gjithsesi me rrin me bukur mu se sa ktit lol
9711518800_2_1_2.jpg


dhe ket
9241503800_2_3_2.jpg
 

London

carpe diem
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

265003_main


271900_back
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

ux_a09082800ux0269_ux_c.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

nje varse per qaf..
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje VIKODIN
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Chanel_Coco_Noir_perfume.jpg
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Me shkrujt sa her blejm 1 paqet do futena ne librin Guinnes per faqe.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

images


Identike si ngjyre dhe forme vetem se ka vetem 2 kopsa jo e gjitha me kopsa
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

K'te program qe pretendon te jete Killer, do e provoj te gjithen se s'ben :)

IMG_0536[1].jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Batons valfel nougat
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

rushkinoff-red-vodka-spain-10446919.jpg..........rusja ma e fort nbot
 

SpaceGirl

Pa titull
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

$(KGrHqFHJDkFIYvh13qmBSJpTFoVhQ~~60_3.JPG

$T2eC16R,!yUE9s6NFIBtBQgjQBgk2g~~60_12.JPG


Qe jan te 2 jastiqe :D ( vetem kaseten dhe tv)

$(KGrHqFHJBME63Uw1g5PBOy)uiVVNw~~60_12.JPG

$(KGrHqJHJDoE-O,Le-PzBPkf53wo7!~~60_12.JPG

qe jan te 2 mbajtes-monedhash (?)


tani po pres
61m2bJHxP7L.jpg
me akrep te vertet brenda .-.
kushton me shum dergimi nga jashtshtetit se sa vet produkti
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

PretzelOriginalUnsalted.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

rd1014b-scd1014-2013.01.29.12.50.33.3012407_base.jpg


Reggiseno-super-push-up-Intimissimi-collezione-2012-2013.jpg


PLD661.image
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nja 2 pale pantallona 10 euro pala, biles biles si kisha taman dhe i dhashe 18,46 euro gruas se huaj e ajo sdonte, e une qe slevizja vendit lol
Ehh jete e varfer studentore ca te besh.
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

cubuka :p :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top