• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

C3nI

Anëtar i Nderuar
Shpesh pendohemi per veprime te pamatura .
Nuk ia vlene asnjehere e kaluara te kthehet mbrapa . Ajo mbetet e kaluar , njeriu sa here pjeket psiqikisht me kohen e kupton qe disa veprime nuk eshte dashur ti veproj . Por njeriu meson prej gabimeve .
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Hesht aq sa duhet .....por dhe gota mbushet nje momente e derdhet uji
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
si esht e mundur qe i flet te gjithave pernjeheresh ktu nderkoh punon e shikon te tjerat njeheresh dhe kerkon te marresh te gjitha menjeheresh. Mashkull hesapi
 

Hera

Βιβλίο φάγος
@Hera ben hapa shume te caktuara bravo
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
i them po mir mer burr ke aq vjet se ben palester per tu forcuar muskujt ne cdo cep, me mir bej palester ne nje nate gjere dhe ke ber sa ber 10 vjet!
 
Luj b... vendit, po te presin.
Ec....ajri, ajri....vozduh, vozduh, -thote nje film i vjeter shqiptar 😂
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Marla

I never lose. I either win or learn.
i them po mir mer burr ke aq vjet se ben palester per tu forcuar muskujt ne cdo cep, me mir bej palester ne nje nate gjere dhe ke ber sa ber 10 vjet!
Ke bere dhe reklame dhe antireklame vetes.

Po ta permbledh me 1 fjali.

Te rrofshin muskujt kur ske me ke bo palester naten :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Çohu se le nam, boll fjete!
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Shpesh ndodh te sillemi me veten me ashper se me cdo gje perreth.
Sa kritik jemi ndaj saj? A jemi ndoshta gjykuesi me i pashpirt kundrejt saj?

Personalisht po, por ndodh te kem momente debolese si gjithkush....

Cfare do i thonit vetes ne momente te tilla?Jam e lodhur duke bere perhere te forten ne sy te te gjithve. Jam e lodhur duke bere sikur asgje nuk ndodh .
Diku rrezohem dhe s’mund te arrij cdo gje qe dua. I kam adhuruar perhere njerezit e pavarur dhe te forte.
Por asnjehere nuk mendoja se do behesha nje nder ta!
Por cdo gje e ka nje limit , dhe une kam arritur timin.
U mbajta gjate , per te qene e fort per veten dhe per ata qe me rrethojne. E kur une mundohesha te mbahesha ne dy kembet e mia , e fort….Jeta perplasi flatrat e saj duke me marre cdo gje qe doja me shume.
Nuk kisha shance per te zgjedhur , por mund te ribeja nje te re timen.
Ndjeja se nuk e kisha te lejuar te qaja, as te ankohesha . Per mua nuk lejohet as te thyhem ,sepse te gjithe presin te jem e fort!
Ne fakt ata presin kete nga une , sepse une kurre nuk shfaqa anen time te dobet askujt….
Dhe ky eshte problemi , sepse ata mendojne se nuk ekziston asgje qe mund te me thyej. Ata mendojne se une nuk kam nevoje per ndihme..dhe gjithcka sepse keshtu jam une per ta…e fort dhe me shume vetbesim.
Por e verteta eshte , une ndjej shume dhe shpreh shume pak,. Naten kur jam vetem , ndonjehere qaj sepse jam e lodhur nga gjithcka . Jam e rraskapitur te jem shtylla ku gjithkush gjen prehje , e te jem e fort per te tjeret.
Kam nevoje per dike qe te me mbeshtes, e te jete aty per mua. Dikush qe te me degjoj, te me perqafoj, te me kuptoj kur I them se gjithcka eshte kaq e veshtire per mua.
Dua te ndaloj se pretenduari , te shfaq ekspresivitetin tim pa merzitur askend, pa bezdisur askend….Te mos degjoj me frazen – Ti je e fort….sillu si e tille!po ju?
Dhe perpos gjithe ketyre ....do shtoja
Cdo gje ne ty eshte deja vu.....jeto diten!
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Vazhdo qetesine .....duhet
 
Top