• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

Marla

I never lose. I either win or learn.
krep nutella arra fruta pylli nje leng portokalli

sikur te kisha nje sherbetore te mi sillte ne krevat tani lol
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Vazhdo qetesine qe ke ......per mushkonjat ka ilac flit mbyten vete
 

Didi

C'est la vie.
A rrihet mbyll gjithe kohen?!🤔😭
Rrihet sepse është diçka që do e bësh për veten, familjarët dhe të gjithë të tjerët.

Thjesht njërëzit duhet të ndalojn të jenë egoist në këto kohë. ( :
 
  • Like
Reactions: Ivy

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Jana qetesohu, merr fryme thelle e mos reago... kush mendon te njohe nje komunitet te tere e tju ve nje epitet pergjithesues jo vetem nuk i njeh por uro te jete nje provokim dhe jo nje mendim pasi do zhgenjeheshe per kapacitetin qe i ke cilesuar apo inteleghencen qe ju ke vleresuar..
✌✌ te jesh demokrat eshte pikerisht kjo diferenca elastiteti dhe kuptimi i kendveshtrimeve te secilit!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Thua se nje frut te caktuar e hane te gjithe ne mase dhe le shije te njejte?!
Budalle,fikut te detit sja gjejne dot anen te gjithe🤣
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ne keto momente,gjume Neve,gjume se iku ora.
 
Top