• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

NGU

Wild child full of grace 💫
Stervisim qepallat thuaj? Te bejme face yoga? loll lol
Se bejme jo lol
Po vardisemi si shume mduket😆
E mos jep like pas cdo fjalie, nk e ke t detyrueshme
 

MrsA

Mr. A
Se bejme jo lol
Po vardisemi si shume mduket😆
E mos jep like pas cdo fjalie, nk e ke t detyrueshme
Po une s'jam fut me detyrim ktu, like bej kur mpelqen, po ty s'ta bej me se ste pelqeka 😛
 
  • Like
Reactions: NGU

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
If you stay positive in a negative situation,you win.
E sigurte qe po,vec beso....
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Kte momente.....jeta eshte lufte dhe lufta duhet fituar
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Thuaj qa te duash. Ku merr vesh. :giggle:
 

Arditi0007

I see dead people
Te ngelen edhe pak minuta ketej, apo?
—Sigurisht.
E shkrove vete se do rrish gjer me 4.48.
—E kam parasysh. Po. Dhe?
Si ndenjke kaq shume pa gjume?
—Mos me bej nerva! UNE JAM TI E TI JE UNE! Une do fle kur fle e ti!
Nese une jam ti e ti je une, si ka mundesi te te bej me nerva?
—Epo, kjo do i sqarim te thelle! Tani, as eshte koha as vendi i duhur. Thjesht po flasim...me mua....me ty....
Me shqeteson fakti se po shkruaj me ty....me veten...
—Mua e me shume qe detyrohem te te pergjigjem ty....vetes sime....
Ikim?
—Jo!
Perse tashi m'thua jo?
—Ngaqe me bere me nerva....
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Te ngelen edhe pak minuta ketej, apo?
—Sigurisht.
E shkrove vete se do rrish gjer me 4.48.
—E kam parasysh. Po. Dhe?
Si ndenjke kaq shume pa gjume?
—Mos me bej nerva! UNE JAM TI E TI JE UNE! Une do fle kur fle e ti!
Nese une jam ti e ti je une, si ka mundesi te te bej me nerva?
—Epo, kjo do i sqarim te thelle! Tani, as eshte koha as vendi i duhur. Thjesht po flasim...me mua....me ty....
Me shqeteson fakti se po shkruaj me ty....me veten...
—Mua e me shume qe detyrohem te te pergjigjem ty....vetes sime....
Ikim?
—Jo!
Perse tashi m'thua jo?
—Ngaqe me bere me nerva....
😂
Pse 4.48
 

titan

Requiem for a dream
Momenti i caktuar sesht caktuar akoma. Kur te caktohet do e caktosh 🤣🤣
boll pive raki mer transo se na corodite dhe ne qe pijme uje cezme lol lol
 
Top