• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

MaYaDa

Don’t touch!
Ka pas thene gjushja ime rahmet i paste shpirti: cohu moj **** se ta kaluan gjithe

Keshtu dhe une kur dembelosem 🤦‍♀️
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Cohu luaj vendin se tu kalben dhe kockat.
 

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha🔥
Pse mendon ca do veshesh neser sikur eshte dita pare e universitetit neser mi? Ne pune je duke shku .
 

Monique

Staf në FV.AL
Ska gje qe njehere te duan e njehere jo
Rendesi ka qe ti nuk ndryshon ndjesite ,si era qe fryn :)
Duaj cdo kend sepse jeta eshte e shkurter..
E te falesh dashuri nuk eshte dobesi, as mekat, as herezi,
...por ne perpjekje per te falur dashuri, mos harro veten....ajo prevalon
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Skam c'ti them vetes tani,
por kam nevoje nja 3 fjale pershkruese mbi mua nga anetaret qe me duan.
dhe 3 fjale te tjera nga ta qe s'me duan ose me urrejne.

Jam shume serioze plz! Po ju pyes ju se ju ta thoni troc. 😅
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Skam c'ti them vetes tani,
por kam nevoje nja 3 fjale pershkruese mbi mua nga anetaret qe me duan.
dhe 3 fjale te tjera nga ta qe s'me duan ose me urrejne.

Jam shume serioze plz! Po ju pyes ju se ju ta thoni troc. 😅
Me fal dicka te them : duhet te dish se ty gjithe antaret te duan . :)
3 fjal kerkon nga ne. Mua sdo me mjaftonin 3 fjal per ty. Sikur te isha sa grimca jote :) 💋
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Vajza shume faleminderit. E pranoj me zemer cdo gje qe the, pervec fjalise se fundit! ❤
Ti mund te jesh dhe je shume here me lart se une. 🌹
Me fal dicka te them : duhet te dish se ty gjithe antaret te duan . :)
3 fjal kerkon nga ne. Mua sdo me mjaftonin 3 fjal per ty. Sikur te isha sa grimca jote :) 💋
 

Baboon

B (for being)
Talent I shkuar dem...
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Vajza shume faleminderit. E pranoj me zemer cdo gje qe the, pervec fjalise se fundit! ❤
Ti mund te jesh dhe je shume here me lart se une. 🌹
Duhet te pranosh sepse po te them me zemer . Sdua replika dhe mohime , jo jo!
Perqafimet i pranoj ❤
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Skam c'ti them vetes tani,
por kam nevoje nja 3 fjale pershkruese mbi mua nga anetaret qe me duan.
dhe 3 fjale te tjera nga ta qe s'me duan ose me urrejne.

Jam shume serioze plz! Po ju pyes ju se ju ta thoni troc. 😅
E mrekullueshme , fjalet nuk mjaftojne per te pershkruar ty❤.Por te them vetem dicka Soul eshte si shpirt dhe unike dhe une e adhuroj 😘😘
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
E mrekullueshme , fjalet nuk mjaftojne per te pershkruar ty❤.Por te them vetem dicka Soul eshte si shpirt dhe unike dhe une e adhuroj 😘😘
😭😭😭
 

DarkLord

Silence is Golden!
Skam c'ti them vetes tani,
por kam nevoje nja 3 fjale pershkruese mbi mua nga anetaret qe me duan.
dhe 3 fjale te tjera nga ta qe s'me duan ose me urrejne.

Jam shume serioze plz! Po ju pyes ju se ju ta thoni troc. 😅
Tek ty me pelqen:
Sinqeriteti
Korrektesia
Kultura

Nuk me pelqen:
Poston rralle
Merzitesh kur nuk eshte per tu merzitur
Me mungon debati ne temat fetare 😬
 
Top