• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

Arfenilla

Themelues i Forumit
Krejt mvaret ne cfar situate je..
Kur ndihem happy do thoja;
Zot vazhdoma ket lumturi😀
Te
Kunderten..zot mos me ba me te perjetoj dit si kjo.
 

Fly

Larguar
Do i thoja te duhet kamera GoPro qe ti cosh @NGU -se video :p

Problemi eshte ta mar kineze?
ta mar origjinale?
apo te shkoj ta shoh me prove nga afer mos e mar hic online?
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Do i thoja te duhet kamera GoPro qe ti cosh @NGU -se video :p

Problemi eshte ta mar kineze?
ta mar origjinale?
apo te shkoj ta shoh me prove nga afer mos e mar hic online?
Fiks mbas 3 vjeteve e 12 dite ajo video do vije:p
 

Fly

Larguar
Heuuu!
Po e editoj komentin😝
je msu me meshkujt e tjere ti qe te thon prit 2 dit e vishin mas 2 vjetsh :p
un te them 3 vjet e 11 muj e shum dite ne e boj per 3 ore e 11 min e shume sekonda :p

po ska gjo, do msohesh :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ajo o ylli i qytetit, krejt i bon per veti...:p
 

lovely

Anëtar i ri
mos lendo me njerez ofroju dashuri pa kufij moj rubacuori

mos ju ndaj premtimeve qe ben per te qen e shkolluar e punesuar dhe e dashuruar me jeten
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ngriu bej kafen tani,se humbe orarin e gjumit duke dremitur ne forum. :p
 
Top