Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Çohuuuu kafsh, se s’ka me lezet, boll fjete!!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Jetmira

Antarë i Respektuar
"Cliroje veten nga mllefi dhe nga energjia negative.Te rendojne shpatullat sikur ke gjithe boten ne supe."
 
  • Më pëlqen
Reactions: MEe

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Te jam rendur shume kto kohe , e di
Por je e vetmja qe me duron kshuqe...mo na caj meneren me ankesa e ti
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
V..., u bene dit,muaj,po afron viti.
Ai qe te mesoj me dashuri,cfare eshte forca,tani duhet t`ia vertetosh,qe ti e ke mesuar si koncept. :))
Jeta dhe gjurmet e kujtimeve te saj.
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Vene maskën oj budallicë. Në maskenball je.....
 
Vene maskën oj budallicë. Në maskenball je.....
Njerezit vene maske te fshehin ate qe jane.
Ti je e bukur vervetiu, s'ke nevoje per maske.
Vetem nese do te fshehesh bukurine tende atehere vere...
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Njerezit vene maske te fshehin ate qe jane.
Ti je e bukur vervetiu, s'ke nevoje per maske.
Vetem nese do te fshehesh bukurine tende atehere vere...
E thënë nga një shpirt i bukur si i yti, tingëllon akoma më bukur. Ngroh.
Faleminderit ☺️🤗
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
po ska gja se nuk ka perfundim te keq puthja hahahaha
As përfundim e as vazhdim të keq 😂😂
Po hë që s’po më ik frika 😂😂
 
Poooo, nuk e harroj buzkiqin në këto kohë të ftohta 😂😂
Mos i lyj ti buzt e kuqe
Mos u dok mas mirti n'bote
Se hala xhelozoj
Se jom idiot
Mos i lyj ti buzt e kuqe
Mos i lsho ti ato floke
Se hala xhelozoj
Se jom idiot
Hahahahahahahahaha
 

SpaceGirl

BimBumBam
Coje bythen dhe mos harro kush je

Nuk ke kerkuar kurr ndihm as kur ke qen e vogel... nuk kerkove ndihm as kur te kapen prej fyti dhe te perplasen pertok...
As kur ajo bisha te terhoqi nga floket.. ti qendrove kok lart dhe syt plot zjarr edhe pasi ta futi me shpull.
Ke perplas majen e takave kur te kercenuan me vdekje dhe kercenove njerez qe sot akoma ulin koken kur te shikojne rruges dhe te vjen per te qeshur kur te thon "pse nuk kthehesh knej".
Ke nxjerr gishtin e mesit cdo kujt te ka dal para apo ka tentuar te te marri hopa pa leje...

Arrogante?! Uhu... po mos te kishe qen e till, do te kishin shklyer... sepse ti je magnet, per te miren dhe per te keqen. Ti e din mire.

Kujt po i rrifet qe drita jote i bezdis, i qerron apo i ndricon. Ti ke lindur e lire 🔥 ... dhe nuk adaptohesh. Kush nuk e kupton, le te rri larg.
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Mos i lyj ti buzt e kuqe
Mos u dok mas mirti n'bote
Se hala xhelozoj
Se jom idiot
Mos i lyj ti buzt e kuqe
Mos i lsho ti ato floke
Se hala xhelozoj
Se jom idiot
Hahahahahahahahaha
Ende nuk u mbushe mend që të tërheqin idiotët!
Vetes pra. 😂😂
 
Top