Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

Marla

Quo Vadis!
Pastaj shkoj ne shtrat,
me pelqen shtrati eshte shpikja me e mire e njerezimit.
Te gjithe aty lindim,aty vdesim,
aty perqafohemi,
aty bejme dashuri,
aty enderrojme...
 

Katil

Antarë i Respektuar
Vazhdo me optimizëm
Jeta vazhdon(e kam shkrujt j her):p
 

Katil

Antarë i Respektuar
Çjan kto zogj n hava goca?
 

jana80

Super Moderator
Varet nga momenti por shpesh i them qetesohu, numero ... thuaj neser cke per ti thene tani ... e neser harroj :)
 
Carpe diem...edhe kur s'ka asgje per carpe ne diem?
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Kam rifilluar te qesh me veten
Dhe fjalet po kalojne ne background
 
Top