Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Te kerkoj falje per gjithçka qe te kam shkaktuar, merzitje, xhelozi, stres pafund.

FALEMINDERIT qe ishe prane meje, ne te keqe, tani dua te jesh edhe ne te mire, 26 Prill 2021.
 
Se di vallaj para ca vitesh qe e takova une ,mire mu duk
I respektuar dhe i dha urdher asaj financieres, mi trajto mire kta te albtelecomit
Ata te albtelecomit vetem une isha lool
Ceti boss mi pjerdh ai per cikerima pale qe flet ne pluralis maestas lool

Po Balluqes ku ja gjeti anen temen o hahaha

Bleu sheratonin palla vetem me e perdor me bo pallat ne krah lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Edhe mua vetja si maesta mu duk
Ajo financierja mu be si hije nate, per cdo problem mua ne tel
Prisja te me merrte edhe kur ti prishej wc ,por ndrrova nr e sme mori me lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Vetes i them
Ja te dal para pasqyres...hemmm
Kto syte rradhe pse? Kjo goja qeka zmadhu
Nuk hahet pasqyra o buallaqe
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Sa me fat që je mër hajvon që ke lind m'Tiron.😝
Nuk t'kerko njeri llogari për gjuhën,
Po në kaj herë i them vetes fol mir mer gamor se je n'ven publik lool
 
Top