Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ahhh sa shume kam per ti thene por porrr pertoj
Kshuqe see u next time
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
E hoqe dhe per sot . Ik ne shpi futja nje dush e gjume nja nje ore pastaj ndryshe do jesh me buba gjithe darken.
 
Ik Lev kap perendimin andej nga bregu, sodit me kete rast ndonje pulbardhe😂
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
ne keto moemente vetes i them - duro e cik se ja mbaro dita dhe nje jave do trashesh ne shpi bualla!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jam e uritur po nuk di cfare te ha?
Me ndimo Arfe😝
 
Redaktimi i fundit:

Marla

Themelues i Forumit
No matter what life brings to you, remain faithful to yourself.Never ask the question why something happens, simply accept it and live it,and the last thought for today there is only one cure for the pain.Time.
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
No matter what life brings to you, remain faithful to yourself.Never ask the question why something happens, simply accept it and live it,and the last thought for today there is only one cure for the pain.Time.
Perves kohes, edhe nje shoqeri qe te shkeput nga mendimet negative dhe kafja!
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Vetes do i them: pse je kshu?! Lol
 
Top