Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
NeV,ke nje sere punesh qe te presin,ngriu cfare pret?!
 
Mos boj shume si i ndershem, nxirre Luanin qe ke brenda...apo jam peshkAQen une?
E mire, nxirre peshkun, qenin, nxirre me nje fjale, vetem nxirre
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Edhe pse njerezit per rreth genjejne pa piken e skuqies se cipave, perseri do mendoj qe brenda vehtes se tyre do ta ndiejne peshen e asaj qe kane bere ne nje forme apo ne nje tjeter, keshtu qe i fal sepse ato qe me bejne mua do tua bejne edhe atyre.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Per cdo here qe te lashe te vuaje , te kerkoj ndjese.
Ti meritoje yjet nderkohe lozje me bishtin e fsheses
Ah mortja
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ngrihesh fillon ecën,
Kur gjunjet ty s'te mbajnë,
Ti qan e brenda vetes, qesh
Për të mos u pare heyyy,
Je derrmuar ti tani po zvarritesh,
Por ke kemb te forta
Ke filluar qe te rritesh.

I them vetes bëj repeat dhe njëherë kësaj kënge se dhe 1çiçkë dhe e mësove 🤣
 
Top