Cfare do ndryshoje tek vetja..

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Mos te ulem me tek i njejti vend ne divan se e bona grop :p
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Gjithcka.

Nese smundem gjithcka, do doja te kanceloja disa kujtime... fyerje te renda qe me vrasin dhe me shtyjne te ndjej inat me veten
 

Hope

◕‿◕
Nese dot jepet mundesi te ndryshoje vetem 1gje tek vetja.
Cfare do ndryshoje?

Po filloj un..
Kokfortsin?
Po sdo ishe me ti nqs sdo ishe kokeforte :p

Une nqs do ndryshoja dicka do ishte mos i vej me vetes presion konstant, mund te jetohet e pa adrenaline ne vazhdimsi :p
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Vendin ku jam tani.
 

Royals

Anagapesis
Nuk mesoj dot te kem nevoje per njeri, me duket e kam vendin ne pyll.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Tani kohet e fundit jam icik me shum temperamente.?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Te behem me sistematike e mos ti lej gjerat nfund.
Te mesoj te them dhe jo!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Te kem me pak miq, te behem me katil ndaj disave.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Asgje. Unike ne llojin tim.

Kujt i pelqen mire kujt si pelqen ulla mbare.

Aman ndrysho vetem spelling te fjales "udha" mbare ??
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Me ka kalu koha me editu, zahmet e ke icik ta editosh me menje ullen lool
Po une te pranoj mi sic je. Dava ulle ??
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Rrobat se i kam uje??
 
Top