Cfare do te beje nese te thoshnin TE DUA?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nese me thoshin dhe nuk eshte reciproke ndjenja,do i thoja ke vlersimin dhe respektin tim, por aq. :))
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Heeeeeem.

E evitoj tmerresisht nje situat te till. Sepse me pelqen ti kem nen kontroll gjerat dhe nese ndjenja nuk eshte reciproke, do acarohesha ose do ndihesha ne nje far menyre ne faj...

Ama nese eshte ajo qe prisja, me flasin syt ?
 
Top