Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

alfonci

Veri investigatio
Ne jete kemi gjera dhe persona te cilet kane vlere te pacmueshme per ne, por c'fare eshte vertete gjeja me e cmuar per juve.

Personalisht per mua eshte familja&shoqeria.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Familja, nderi, gjaku, pasuria !
 

baby-angel

Thpilt
Familjet :)
Ajo qe kam tani (imja) dhe ajo qe kam pasur dhe do kem gjithmone (po imja) :D
 

*deliza*

VIP
V.I.P
padiskutim qe FAMILJA dhe lumturia e harmonia brenda saj
 

TIGRI

Anëtar i ri
Familja nderi jane ma kryesoret
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
duke perjashtuar njerzit qe dua , sepse eshte normale qe jane gjeja me e shtrenjte . menjehere vijn pas fjala edhe ko**** .... te vetmet gjera qe kam pas ne jete , edhe i kam nderuar gjithmone .PD: pash toni montanen para nja 4 diteh :D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Mbas gjthe ketyre postimeve mbi familjen qe sigurisht eshte e para, mendoj se 1 gje e shtrenjte per mua eshte DINJITETI
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
mendoj dhe un si viola.......dinjiteti te ben njeri me pas njerezit e dashur,qofshin te familjes apo jo :)
 

albgrl

GIRLICIOUS
Lidhja qe kam me familjen time.
 

ida angel

:)
V.I.P
familja ime qe e dua shume jane me te shtrenjtet per mua,sidomos vllai!
 
Familja mbi gjithcka
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
family the best
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
1.My Family
2.Shokt/Shoqet qe me rrethojn
3.nganjeher Vetmia :$
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
...koha...

E une nuk kam aspak kohe (Rondenis)
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Si gjithe edhe une familja ime, dhe familja qe po krijoj....
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Familja normale por pas saj ne rrjesht te pare do ishte shtepia ime!
 
Top