Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Besimi im i paster,dashuria, shendeti, familja ime.......
 

unica

Anëtar i ri
pasurija ime ma e madhe , MENDJA BRE .
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Jam i varfer do jepni gje ju qe e keni me teprice (per pasuri materiale e kam fjalen)
 

Analistja

Anëtar i ri
Goca ime, bashkeshorti dhe familja ime
 

eldi

trafikante
shendeti im i mire,dhe dashuria ime nga te gjithe njerezit qe me japin ngrohtesi.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
pasuria me e madhe qe kam esht Jeta qe e po e jetoj.
 

ssokoll

Release Yourself
tani qe jam i ri mendoj parate...por e di qe kur do mplakem do te me duhet shendeti!!! por ju njerez e dini qe fjala i ri eshte e kuderta e fjales i shendetshem...ne rini nuk shikohet shendeti
 

avii

Antar Aktiv
Menqurija.............esht ajo qe te sjell te gjitha
 

land

Carpe noctum
pasuria ime me e madhe!!!!!
te dyja kokat,ajo me tru dhe ajo pa tru.

leket vijne dore e dyte.
 

emmy

Antar Aktiv
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

pasuria me e madhe jan familja dhe miqt e mi
ndersa thesari im me i mir eshte wejsi qe e dua shum
kiss e ki wejsi
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

mamushi, babushi dhe vllaushi:D
kam pasurine me te madhe ne boteeeeee:)
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

gjithcka qe eshte e imja :)
 

evlora

Anëtar i ri
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Pasuria ime me e madhe jane familja, shkoket, miqte dhe qeni. Pas ketyre vine dipllomat e universiteteve, e me ne fund, une mbledh copa arti Shqipetar dhe te huaj.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Pasuria ime me e madhe jane familja, shkoket, miqte dhe qeni. Pas ketyre vine dipllomat e universiteteve, e me ne fund, une mbledh copa arti Shqipetar dhe te huaj.

kam bustin e Enver Hoxhes e shes 20 mije euro e blen se sa po vjen e po rritet LOL LOL

ps : suksese ne rrugen e veshtire te artit ;)
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

nje manjetofon me dy kaseta njesh fare e kame
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Pasuria ime me e madhe (qe shumica nuk e cmojne) eshte shendeti dhe mendja e shendoshe....
 
Top