Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

sepse

Anëtar i ri
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Njeriu ka shume gjera te shtrejta, por ajo qe shkelqen me shume mes tyre eshte
"vepra".
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

familja e dyta shpirti im e treta makina :) pastaj te tjerat
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Feja ime shendeti im familja ime
 

silvana

Anëtar i ri
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

besoj,misioni qe me ka ngarkuar i gjithefuqishmi,i gjithedijshmi,ZOTI :
te kryej metamorfozen e plote ne perfeksion...e jo vetem,por edhe te behem xixellonje ne rrugicat me hije njerezish ne nevoje,,,
:dj:
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Gjeja me e shtrenjte per mua eshte IDILA,mbesa ime... Pastaj vetura ime e vjeter por e dua shume...
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

nuk ka pasuri me te madhe se shendeti mendja dhe familja :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Zemergjersia ime!
 

sepse

Anëtar i ri
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Kur do ta kuptoni, se pasuria me e madhe qe keni, jane veprat.


Ju pershendes!
 

flammableclea

Anëtar i ri
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

familja dhe shoqeria ime kurse nga ana materiale bibloteka ime qe im ate me ka falur eshte gjeja me e bukur qe kam
 

optimus

I devotshmi
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Besimi Islam,babai,nena,VELLAU,motra,gruaja dhe vajza ime e vockel.
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Mbesa ime IDILA
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Per momentin shendeti :gjujpeshk:
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Pasioni qe kam...
 

vlora

PeJaNeZe
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

familja..:)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Sigurisht qe pasuria me e madhe qe kam dhe qe e "ruaj" si syte e ballit eshte familja...Dhe shendeti...
 

unica

Anëtar i ri
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

morali .emri im ,nuk i shes per as 1 qmimë.
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Familja Mbi Te Gjitha & Pastaj Shoqeria :D Dhe man Fund Dashuria :D:D hehe
 

korcarka91

Antar Aktiv
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Sigurisht qe e para eshte familja sidomos vellai pa te cilin nuk do te mund te jetoja eshte personi me i shtrenjte per mua.Me pas vjen shoqeria.
 

korcarka91

Antar Aktiv
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Pasuria ime me e madhe eshte FAMILJA pasi nuk mund te blihet dhe nderrohet me asgje
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Shendeti dhe nje AK-47, i cili vazhdimisht me bene te ndergjegjshem dhe me mban krenar :gjujpeshk:
 

Aisha

Anëtar i ri
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Pasuria me e madhe qe kam ,eshte djali im ......
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Tash e mbas gjeja me e shtrenjte per mua shendeti im...
 

korado

President
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

1.Familja 2.Gjaku 3.Pasuria dhe e fundit,derrkuci qe ruaj leket ne shpi!haha:)
 

korado

President
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Edhe KOHA!
 
Top