Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

unica

Anëtar i ri
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

koha pasurija ma e madhe
 

embelsira e hidhur

ajer-toke-ajer
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

vetja ime dhe familja qe nuk e nderoj me asgje ne bote,me perkrahin dhe me qendrojne gjithmon prane,pavarsisht cdo gjeje tjeter.
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Tani..

Sinqeritieti.
 

sepse

Anëtar i ri
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Tani..

Sinqeritieti.

Po, eshte pasuri sinqeriteti, por a mjafton qe ju te jeni plotesisht e kenaqur.

Se thesaret jane te shumte, si thjeshtesia, urtesia, sinqeriteti, besimi, shpresa, dija, dashuria, mirenjohja, heshtja, durimi, etj.

Per ket dhe jy pyeta a ju mjafton, jo se eshte pak ajo pasuri qe keni, por mendoj se mund te keni dhe me shume, dhe ndoshta ju i keni dhe keto thesare te tjere, por thjesht mund te keni harruar ti parashtroni me siper, e per ket un mendova te diskutoj ne menyre shoqerore me ju.

Ju pershendes!
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

kur e mendoj them se kam shume pasuri,por prape me eshte ngulitur se jam e varfer ende.
 

gorgona

Goc Tironce
Prinderit e mi te cilet i adhuroj dhe i dua shum...
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Une pasurine me te madhe ..........................Nuk e di, une jam i varfer.
 

gorgona

Goc Tironce
Familja ime eshte me e shtrenjta
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
-dinjiteti dhe dashuria
-familja
-me than shoqeria do rrej sepse sot jan neser sjan .... varet se si xhiron fati ... se sot si sot...miq pa interes jan te rrall...nuk e di per ju..nejse..
se desh harrova
dhe cokollatat :D
 
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Pasurin thessarin te cilen e posedoj dhe qe e ka vleren me te madhe per mua eshte Feja te cilen e kam .
E falenderoj shume Zotin per udhezimin tim ne kete Fe ! E ne baz te fese te ciles i takoj ' te gjitha te mirat tjera qe posedoj ne kete menyre di te kenaqem me te gjitha te tjerat si Familjen ' Statusin 'Shoqerin ' Miqesin 'Pasurin etj. Dhe mendoj se ne kete menyre jame apo ndjehem me i pasuri ne bote ! .
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Nuk di te ket gje me te shtrenjt se familja. Pa te do isha nje gjysem njeriu.
 

MasteR

I'm offline
Pe: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Personat qe me kane rritur
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Vetja ime dhe familja...
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Per mua personalisht sot per sot s'kam asgje me te shtrenjte se femijet e mi
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

duke perjashtuar njerzit qe dua , sepse eshte normale qe jane gjeja me e shtrenjte . menjehere vijn pas fjala edhe ko**** .... te vetmet gjera qe kam pas ne jete , edhe i kam nderuar gjithmone .
PD: pash toni montanen para nja 4 diteh :D

LOL


Familjaret etj etj ate qe eshte normale per cdo person.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Mendja e krese. Shyqyr qe e kam thuaj ti se po me iku cfare me vyen te tjerat :ciaoo:
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Jeta ime & familja ..:)
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Familja dhe jeta ime
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Familja Dhe Shoqeria
 
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Stolia me e bukur e jetes sime...FAMILJA..Te gjendet prane ne cdo kohe e asnjehere nuk merzitesh prej saj... :)
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Nje pal corape te Dolce&Gabana i ruaj si syt e ballit LOL
 

Kaqanikasja

Kaçanikasja
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Familja dhe shoqeria e shendoshe
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Shtepia...qe me ka kushtuar nje dreq e gjysme hahhahahhahahh
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

-LOOK-AFTER-MY-HEART-Vinyl-Wall-deco-Sticker-DECAL.jpg
 

Attachments

  • -LOOK-AFTER-MY-HEART-Vinyl-Wall-deco-Sticker-DECAL.jpg
    -LOOK-AFTER-MY-HEART-Vinyl-Wall-deco-Sticker-DECAL.jpg
    45 KB · Shikime: 0
  • -LOOK-AFTER-MY-HEART-Vinyl-Wall-deco-Sticker-DECAL.jpg
    -LOOK-AFTER-MY-HEART-Vinyl-Wall-deco-Sticker-DECAL.jpg
    45 KB · Shikime: 0
Top