C'fare fsheh AMERIKA?

korado

President
A e dini se SHBA-te kane aq shume rruge sa te pershkosh ekuatorin e tokes
150 HERE
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
A e dini se SHBA-te kane aq shume rruge sa te pershkosh ekuatorin e tokes
150 HERE

A jane te gjitha te asfaltuara :ciaoo::ciaoo:apo ke perfshire edhe rruget e dhive :ciaoo:
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
kjo eshte tema me futja kot e forumit na shpjego me shum se na le kshu ne pritje
cfare fsheh eshte titulli hy brenda gjen se ka rruge haha fshika rruget dhe gjyshi im fshihte rakine dikur duhet et hap teme se cfare fsheh gjyshi im
 

Alchohole

Moderator!
kjo eshte tema me futja kot e forumit na shpjego me shum se na le kshu ne pritje
cfare fsheh eshte titulli hy brenda gjen se ka rruge haha fshika rruget dhe gjyshi im fshihte rakine dikur duhet et hap teme se cfare fsheh gjyshi im


Ahahahhaahhahaha....jam shume dakord me ty.Mendoova se kishte material te bollshem dhe do te na tregonte ne pergjithsi per sekretet apo diqka qe do te na interesonte shume...por....
 
Top