• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

TiKu1

Antarë i Respektuar

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Si perher buk qepe kryp e zemren e bardhe.....os me permen eren e gojes pastaj :p
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Te
Tema eshte cfare keni ngren/gatuar...sthot gje qe duhet ta kesh bere vete, gjithsesi un e bera dhe flm per komplimentin, dhe per te hequr dyshimet po te tregoj dhe pjaten qe perdor. Lol
Fshije edhe kete meqe jam jashte teme, abuzuese posti... lol lol
 

Aisela

Antarë i Respektuar
Eh cte bejm, only got 1 life to live, might as well enjoy it. Jan pjata qe kam gatuar gjat javes Mr.Rebel.
 
@Alesia jo une jam ai qe po pi Vizen qe i kan dal syt si top ping pongu :p paska qene e fort Flex ?? ça do te kthejm ato 20$ ne ty qe ke dhene per tub ???
 

Aisela

Antarë i Respektuar
@Alesia jo une jam ai qe po pi Vizen qe i kan dal syt si top ping pongu :p paska qene e fort Flex ?? ça do te kthejm ato 20$ ne ty qe ke dhene per tub ???
ti kthesh sic ke me te! ska gje falas, pastaj ti e di limitin time kur vje puna tek leket! :/
 
I

Iva1

Cjane gjithe keto gjera amaaan.Une mavria me qofte qe dje,gjynah ti hedh do i ha si qeni shkopin?????
 

Aisela

Antarë i Respektuar
Cjane gjithe keto gjera amaaan.Une mavria me qofte qe dje,gjynah ti hedh do i ha si qeni shkopin?????
Edhe un duuuu qofteeee. Ishalla se sme ke rujt dhe mua e mjera tiii, do i them Harbin20 te te lej ne vetmi tu vujt ne vujtje te perjeshtshme ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top