• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

Marla

I never lose. I either win or learn.
Menuja per sot. Fileto levreku me salce limoni shoqeruar me risoto jo pilaf. Do thoni ju ku o ndryshimi. Pilafi o si llac kurse risotto si stuko veneciane :D.

Sallate brokoli te zier vaj ulliri limon.
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Une paskam qene me hallexhiu.
Veze me ca proshute mren gjasme e bona omlete.
I sallate rukola + pomodorini+ sallate jeshile me limon e vaj ulliri.
Dhe i cope djath dhie. :p
 
Last edited:

Tip

Antarë i Respektuar
E cna hapet oreksiiiiiiin... ju lumshin duret! Ktu qeka me organizu na i piknik me antaret e forumit dhe secili tbika na i ushqim nga shpija

...sot i kam pip hallen frutave; kom honger i kazon tmodh - sidomos atyne ngjyr portokalli 🙂


C73B3165-C7E4-42CC-861C-4497DF5BFA36.jpeg
 
Top