• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Gjeja e dyte qe do bej kur te kthehet normaliteti te haj cdo lloj ushqimi te ngrenshem ne restorant.

Procesi i gatimit nga pasion po me kthehet ne proces nevoje bazike dhe spo ndihem mire.
e para punes dhe ti ke nevoj per pak shkoll

thua* po me kthehet ne nevoje bazike* pra qe gatimi eshte nevoje bazike dhe spo ndihesh mire po ben nje gafe se nevojat bazike eshte ushqimi jo gatimi si pasion per menyren e te gatuarit .. kshu esht kur ben shkoll ne Sauk 😆
 

Vvetoni

Larguar
Makarona dhe per çudi jam akoma gjalle. Foto spruna djem se makarona ma, ça me bo. Amo ken makarona di italiano, i vendosa pak djatho, e preva di hollo e kuptono.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Çkuptim do te kishte ta blija, homemade 😋
A ke ndonje recete? Po per ta pjekur ku e pjek? Mua me shume me pelqen pitja se cdo gje tjeter tek sufllaqja :love:
 

DarkLord

SILENT
Normalisht, pjekja perfekte do te ishte ajo ne nje furre picerie me dru, por ne kushte shtepie, ne furre, dhe nje skuqje ne thekse profesionale.
Recete interesante ishte ajo e @Chupachups 😋 ndersa keto qe po shikon e kishte zene ime më brumin.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
IMG_20200410_151309760.jpg


Kete se bera une por prap komshija ime dmth

@Marla receta :
Nese merr nje nga ato kosat e vegjel qe blihen ( duhet te jene diku te 125 ,gram) dhe shto (mbushe )3 here me miell
2 sheqer
1 vaj luledielli
2 molle ( molla ose ne feta ose te prera katrore)
3 veze
Dhe fryres ( ?) per kek.

Perziej. Dhe piqe pak a sh 45 min,180 grare ,ngrohe me para furren.
 
Top