• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

Leng frutash per ata qe jane me grip
1 portokall
2 kivi
1 limon
1 moll
1 karrote
1 dege selino (qe duhet ta kisha) 😔
50 gram sheqer
500ml uje

9232BF47-5C9A-4928-B1CF-CE06CCEBF7AD.jpeg

26920761-4A5B-40E2-B703-719B9E72CA7A.jpeg

588098A2-F5A2-4055-809D-39EA9879FE5E.jpeg
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Orecchiette me spinaq dhe pancetta 😋
E fillova duke gabuar dozen e kripes te spinaqi sepse e kisha menjen me kendu lol por e zgjidha dhe duke i gatuar sic boj me cime di rapa😁
Mora goxha komplimente ( nuk i boj asiher un sepse ka gjithmon ankesa mbi makaronat!)

20200414_125917.jpg
 

Endrra

VIP
Sa te mira duken. Ma trego cik asparagun si e ben dhe si e konsumon sepse e kam qejf po s'ia them per ta gatuar dhe kombinuar
Gjermat perdorin spargel te bardhe me hollandez sose... por mua sme pelqen.
Keshtu qe kam zbuluar asparagosin jeshil per vete!
Te jen shume Te fresket dhe te skuqen o ne gjalp ose be vaj ulliri.
Pastaj cik hudher sa per arome,, nese do bajame dhe krip e piper... e voila 😌
 

Didi

C'est la vie.
Mund të diskutoni këtu rreth konkursit
 

Endrra

VIP
Forma e qelqit ka kungull qe I konsumohet lekura, 🍠 Sweet potatoes, panxhar I kuq (rote Bete), spec, domate te vogla dhe djath grek.
Te perziera me vaj ulliri huder dhe pak kripe.
Futen ne furre sa te marrin ngjyre 😜
Esparago jeshile te skuqura ne vaj ulliri me bajame .
Ndersa ne vidjo duket mishi I qingjit I ber ragu... I shuar me limona dhe vere te kuqe qe mos te dal i rende Se ndryshe sma konsumojn femijet.
Ragune e bera me shume qepe Te kuqe dhe rosmarin 😌
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Kam nje jave qe them sot do bej tiramisu, pastaj them se e bej neser .....iku java tiramisuja po na behet lugat ne enderr lol
 

Didi

C'est la vie.
Antarë, për konkursin e gatimit flisni dhe hidhni idetë këtu:

 
Top