• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Sot dreken e hongra mo healthy se vete lopet. Plot jeshilllik. Supe krem me perime (Spec, Patate, Karrote, Brokoli). Sallate jeshile + Selino + Rukola.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Edhe kte nga une u ngjall me gjona te mira, gjona plot lol

Kec te pjekur , patate furre , sallate ruse, sallate rukola,domate,parmiggiano
Dhe embelsira ne mbyllje
Ahhh edhe gjakun e krishtin sigurisht, vampiret ne aksion
 
Top