• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tip

Antarë i Respektuar
...Me n’fun pak ko e lir per t’honger drek
1587571154237.png


Pjata: salmon i eger, shparg, patate, karrota, limon i athet, dy kokrra sheg dhe i sperkatje modeste me djath parmezan

Sallata: mente, rradhiqe, finok, trrongull, portokall, bajome, chia
A738B3AA-7E80-4BF2-94BD-3DBD5D83CB54.jpeg

46F6E8E3-715C-4A90-8167-94843B99A18C.jpeg
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
*shef @Daisy nsy dhe qesh*

Po qe po m’tundoka si ide tashi qe po e imagjinoj!
Ok, now lets make a deal! Since I’m a ridiculously bad liar, you have to help me make up a believable story that I can tell to all of my jealous girlfriends, and I promise that I’ll stay at yours for more than just lunch! I’ll stay until we’ve burned all of those unhealthy carbs; until all of our energy and fluids are drained; until our knees shake viciously from this tormenting and unforgettable workout session ... sigurisht qe do bojm ne lidhje direkte nga skype me TV me zyshen time tpreferume te crossfitit @Legally_Sweet

Shiko fotografinë 1735234
How many girlfriends you have ? Lol

Let me tell u a story :p
Kisha nje dhimbje te tmerrshme kurrizi
Dhe u futa tek doctor Google, all I could read was
Overweight this overweight that!
So ika lart ne banjo mora peshoren dhe thashe te shof sa paskam shtu lol
To my great luck wasn’t working! Damn thashe e prisha dhe peshoren! Gjate gjithe kohes po
Flisja me veten dhe po mendoja nese dhimbja filloj pasi kisha ngren kete :p
2C7E6CDA-3B65-42B3-BEB5-4413C1179F1C.jpeg

Apo pasi fillova te mar pjese tek kjo tema lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top