• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Oh my eyeeeeessss.

Vet e bëre? Si doli?
Recetën mua shpejt.
Mua me shijoi shum, do e bej perseri se e përlanë kta te shpisë. 😋

E bëra sipas ksaj recetes:

E vetmja gje ndryshe qe bera esht qe te bardhat e vezeve i rraha me vete dhe te verdhat me vete, qe pandispanja te dali e mire. Pra te bardhat me 4 luge sheqer, te verdhat me 4 luge sheqer. Te bardhat duhen rrahur deri sa masa mos te shkeputet nga tasi kur e kthen permbys. Pastaj te verdhat i rreh me miellin, duke i shtuar nga 1 luge miell edhe duke i rrahur pa nderprerje. Ne fund i bashkon te dyja masat bashke.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top