• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Landa 1

Antarë i Respektuar
Familjes i kerkova nje burrek me kunguj keshtu po pres te shtrohemi per darkë... edhe se nuk kam qene mire dhe sot!
 

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
E bera sallaten sallat

Sallat te ndryshme
Domate
Qep
Djath
Portokall
Bajame
Rrush te that :p
Vaj ulliri
Uthull te kuqe
Kripe
Piper
Buke te thekur20200528_220005.jpg


Vetem pula ne zgar mungon
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top