• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

Vajza

💕
Staf në FV.AL
O vdiqa tu qesh , sheqerpare nje her kam ber edhe nuk e qellova sic duhet e nuk.bej mo :p
 

Vvetoni

Larguar
Isha i gatshëm të bëja çdo gjë, të le edhe Prizrenin. Thash " si Struga ska tjetër", e ju si ma ktheni?
 

Vvetoni

Larguar
Kam ngrenë speca me gjizë, dje pasul/groshë. Besoj qe nuk asht marre me tregu se me çka ushqehemi përnjëmend :(
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Bizele bera per dreke sot
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Dhe pak rigani me feta ......po do ullinj sill kalamon :lol:
 
Top