Cfare gatuat sot?

Endrra

VIP
Gjysem pule dhe sallate finoku.. si dhe per shplarje po prap caj finoku.
Ajo gjysem pula .. pule i thencin 🙄
 
Nje pjate me rradhiqe, pak panxhar i grire siper, vaj ulliri, djathe i bardhe me hudhra te njoma😍😍😍
Ohhhh sa me shijuan
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Ti ja kishe ment vetes un akoma po pres kafen 😂
Jam lodh shume sot. Meqe dola nga mo llapazanet e forumit i kam vo detyre vetes te rralloj forumin e ca bona , i kam hy elekromengereve me hund ..jo tu Hong Po tu sistemu/pastru . Hajde sport Hajde lool

neser promis jure do te bej kafen .:p
 

The-Cook

Ne Mal me Keca
Jam lodh shume sot. Meqe dola nga mo llapazanet e forumit i kam vo detyre vetes te rralloj forumin e ca bona , i kam hy elekromengereve me hund ..jo tu Hong Po tu sistemu/pastru . Hajde sport Hajde lool

neser promis jure do te bej kafen .:p
Le duhanin fillo cokollatat hajde sport hajde 😂😂
I'll be waiting
 
Top