Cfare gatuat sot?

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Raclette sot .:p
0A9A1CFC-6B81-4233-83B6-1E5CA37C2546.jpeg
EE979BAE-3B6C-495A-AC4C-EB12500C7691.jpeg
6FBFAD02-6D6C-472B-A640-D8C2D41796A1.jpeg
 

Shej

Sirius
Kek me hashash. Pastaj erdha me shkrujt ne forum buzagaz dhe te bej ha ha ha kot pa lidhje.
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Kek me hashash. Pastaj erdha me shkrujt ne forum buzagaz dhe te bej ha ha ha kot pa lidhje.
Ha ha hashash , kishte dal nga fjalori personal kjo fjalë lool .
A është diçka e langshme me kumbulla apo gabohem?
 
Jam ne diete, ishalla nuk kane bere groshe, ose byrek, ose pice, ose pastiço, ose kim me veze, ose spageti karbonara, ose peshk....perndryshe me fiken🤣
 
Top