Cfare gatuat sot?

Po njejt pra... une ngordh per panetone.. dhe ktu so gje fort kollaj lol
Un sjam shum per panettone ... preferoj pandoro. Por prap si prap me bejn aciditet dhe nuk ndihem mir pasi i haj...
Vjet ordinova 2 vegane dhe ishin super bomb.
Ket vit ma solli my blonde
 

Endrra

VIP
Un sjam shum per panettone ... preferoj pandoro. Por prap si prap me bejn aciditet dhe nuk ndihem mir pasi i haj...
Vjet ordinova 2 vegane dhe ishin super bomb.
Ket vit ma solli my blonde
Jo jo une ato me shume rrush te thate dhe portokalle ato clasiket..mmm
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Thx e vleresoj! :)

Do te lajmeroj ndonje dite te hapet koha te ulemi jashte se ne ambjent te mbyllur sma mban.
Nese ne mendjen e ke tek une, sorry por ne dimer nuk i hap dot vetratat sepse era detit na ngriti ne ajer, ne vere eshte kenaqesi me vete 😍
 
Jo vetem sot por u be nja dy muaj qe e bej pernate.
Qeroj shege, portokall, karota, ftua, mandarine,molle, etj dhe bej leng per te tere.
Quhet?
😁

Por kohen me te madhe ma merr larja e shtrydheses😡
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Jo vetem sot por u be nja dy muaj qe e bej pernate.
Qeroj shege, portokall, karota, ftua, mandarine,molle, etj dhe bej leng per te tere.
Quhet?
😁

Por kohen me te madhe ma merr larja e shtrydheses😡
qyy robi i shendetshem ahahahahahahah.
si nuk quhesh o portokall. ahahahhahahahahaha
 

Hope

◕‿◕
Jo vetem sot por u be nja dy muaj qe e bej pernate.
Qeroj shege, portokall, karota, ftua, mandarine,molle, etj dhe bej leng per te tere.
Quhet?
😁

Por kohen me te madhe ma merr larja e shtrydheses😡
Blij makine larese, e ja ku u zgjidh problemi :p

Sa per temen : sallate me sallate dhe avokado :p
 
Asigjo. E kush pati koh
Shyqyr qe egzistojne picerit hahahaha
 
Top