• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare guzhine ju pelqen?

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Kohet e fundit jan perhapur shume lloje guzhinesh nga me te ndryshmet....dhe me receta shumellojshe

Ju ngelni "besnik" vetem guzhines shqipetare....apo keni dhe te preferuara te tjera?:)
 

princesha

Warrior Princess
edhe ate italiane e preferoj, tjerat tek tuk, por me shume alla katunarqe si te ne ketu....
 

Hermosita

Antar Aktiv
Kuzhina shqiptare ne pergjithesi eshte me shume kalori, prandaj preferoj ate italiane qe eshte me e lehte...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
eh kalorite:D
por besoj qe cdo guzhine ka lezetin e vete

po per guzhinen kineze cmendim keni?:)
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Italiania eshte per makarona.
Ndersa per mua qe kam qene ne Usa them se Guzhina Amerikane eshte me e mire
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Vetem me gjalbe behet cdogje ne usa
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
eh kalorite:d
por besoj qe cdo guzhine ka lezetin e vete

po per guzhinen kineze cmendim keni?:)

e mire seshte e keqe dikure shkoja shpesh por tani jo se car spo degjojm qe gatuajn qen e mace dhe nuk shkoj me tani preferoj guzhinen brasiliane dhe ate italiane ndonjehere me gatuajn dhe gjera domenicane shoqet
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
e mire seshte e keqe dikure shkoja shpesh por tani jo se car spo degjojm qe gatuajn qen e mace dhe nuk shkoj me tani preferoj guzhinen brasiliane dhe ate italiane ndonjehere me gatuajn dhe gjera domenicane shoqet
domenicane si jan pikante??? si meksikania dmth?

kam qejf ndonje dite :kercim::kercim::kercim::kercim:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pikante the shum lali te djegin fare
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
apapappa kur i fut ate goten me alkol nga pas se ndjen fare kur te kalon ne gurrmaz LOLLOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Hihihi me te ik truri fare lali po lene mo se filloj tu me shku goja leng
 

albgrl

GIRLICIOUS
Guzhinet meksikane dhe italiane me pelqejne SHUME.
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
mu m'plq qdo lloj kuzhine, kom qef me provu kuzhinat e kejt popujve (perveq atyne t'azis sikur kinezt prsh se qa nuk hajn ata, nuk m'plq)... normal ate shqipe dhe italione e kom ma shum afer zemres, noshta edhe sps jon ato qe ma shum konsumoj...
 

Elushe

Vogëlushe
Une i bej nje miks...dhe mendoj se mikse te tilla jane goxha te mira :)
 

vitk

Anëtar i Respektuar
o sweetzzinna ti na kenaqe me keto recetat por une per vete po ike te ngofe fasulet qe i kame bere qyshe javen e kaluare
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Vetem mos kete shume barrishte i kam inat...cdo gje tjeter me pelqen pothuajse
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Kuzhina italiane s'ka konkurrence ma ha mendja...Eshte me e plota dhe me e varjueshmja nga te gjitha! Gjen gjithcka!
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Nuk jam tip qe provon me deshire ushqime te tjera..Sdq meqe jam ne itali i jam bere besnike guzhines se tyre,por pa harruar guzhinen tone.Se ne fund te fundit kur gatuaj vete gatuaj ushqime shqiptare...:)

Ca jane keto guzhinat e tjera,kineze,japoneze,meksikane nuk i pelqej...Nuk kam as guxim ti provoj.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare guzhine ju pelqen?

Ku ka si kuzhina jone....ushqime shqiptare ha cdo dite. Kur me duhet te ha jasht me ndonje restorant atehere zgjedh gjithmone restorantet italiane.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Cfare guzhine ju pelqen?

Shqiptare dha ajo tradicionalia esht shum perfecte :):)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare guzhine ju pelqen?

Me duhet te shtoj edhe Greken tek pergjigja ime...sidomos gyrot dhe souvlakis, sa t'mira i bejn mmm.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare guzhine ju pelqen?

Shqiptare dha ajo tradicionalia esht shum perfecte :):)


Rendex,kete kuzhinen shqiptare e kuptova,po kjo tradicionale kush eshte??
 

Tema te Ngjashme

Top