Cfare i dallon meshkujt nga femrat?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
ska gja me te thjesht me i dallu.
Njera ane e gjinise lind tjetren ane te saj. ahahahahahahah
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Truri...domethene e kane ne nje vend tjeter nga femrat :p
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Sa reagime kot, qenka nata e merzise sonte, Hajde tu tregoj nje perralle ?
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Me thone shpesh here "duhet te kishe lindur mashkull sepse llogjikon si e till"


Do doja ta dija dhe un pse me konsiderojne me pak femer se femrat e tjera.
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Sa reagime kot, qenka nata e merzise sonte, Hajde tu tregoj nje perralle ?
O ti Zoteri , dil nga dajen tem. Me kthe dajen ,se me ty gjys fjal nuk fol. Mdukesh si Demon ?
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ja u kthyen ne meshkuj, as 1% presion nuk mbajne ???
 
Top